
ЗНО/НМТ 2026 Комплексне видання Пiдручники i посiбники Українська мова Білецька, Шумка
365 ₴
- В наличии
- Код: 9786178678050
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Українська мова. Комплексна підготовка до ЗНО/НМТ 2026
Українська мова. Комплексна підготовка до ЗНО/НМТ 2026» — універсальний навчальний посібник, створений спеціально для підготовки абітурієнтів до Національного мультипредметного тесту та ЗНО.
У посібнику:
-
повний курс теорії з української мови;
-
докладні правила з прикладами;
-
вправи для відпрацювання навичок;
-
тестові завдання різного рівня складності;
-
тренувальні варіанти у форматі НМТ/ЗНО.
Це поєднання довідника, збірника вправ і тренажера, яке дозволяє якісно підготуватися та перевірити свої знання перед іспитом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Тип полиграфической бумаги | Газетная |
| Количество страниц | 416 |
| Год издания | 2025 |
| Вес | 416 г |
| ISBN | 9786178678050 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посібник по ЗНО/НМТ |
| Возраст | 9-11 класи |
| Серия | Підготовка до ЗНО |
| Автор | Білецька О., Шумка М |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет, чорно-біла |
| Краткое описание | Українська мова. Комплексна підготовка до ЗНО/НМТ 2025Посібник призначений для підготовки до ЗНО/НМТ з української мови |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 365 ₴


