
Пухнасті казочки Маґура Збірка казок Віталія Савченко
355 ₴
- В наличии
- Код: 9786178177102
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пухнасті казочки. Збірка казок Віталія Савченко.
Пухнасті казочки приходять звідусіль. П’ють молоко, смакують ласощі, а тоді всідаються біля вушка сонних малих, щоб розповісти всілякі цікавинки. Чого вони тільки не бачили, ті казки! І драконів з мильними бульками замість полум’я, і чорну овечку-ласунку, і пряники для чаклуна Вередуса. Навіть із Миколаєм та його помічниками-янголятами вони знайомі.
Ходили казки сніжком, літали поміж хмар, вели балачки з котами на дахах і підглядали за Чудиськом-Юдиськом.
Зібрали купу історій! Найкращі — дітям розкажуть.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Магура |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Твердый переплет |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Количество страниц | 80 |
| Иллюстрации | Цветные |
| ISBN | 978-617-8177-10-2 |
| Состояние | Новое |
| Год издания | 2024 |
| Формат | |
| Ширина | 240 мм |
| Длина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Книга |
| Возраст | 3+ |
| Автор | Віталія Савченко |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 240х200 мм |
| Видавництво | Маґура |
| Краткое описание | Пухнасті казочки. Збірка казок Віталія Савченко.Пухнасті казочки приходять звідусіль. П’ють молоко, смакують ласощі, а т |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 355 ₴





