
Маляка і Навіжений дракон Маґура Сашко Дерманський
360 ₴
- В наличии
- Код: 9786178177065
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маляка і Навіжений дракон. Сашко Дерманський
В цій книзі тривають неймовірні пригоди Маляки та її друзів — Драґо й Пиптика. Перед ними постало нелегке завдання: як подолати велетенського Навіженого дракона, який… ковтає бабусь? Насамперед треба виступити проти нього гуртом, вигадати щось хитромудре й застосувати всю сміливість. Тож гайда на допомогу — і перемога не забариться!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Магура |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Твердый переплет |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Количество страниц | 158 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Цвет | Зелёный |
| ISBN | 978-617-8177-06-5 |
| Состояние | Новое |
| Год издания | 2024 |
| Формат | |
| Ширина | 205 мм |
| Длина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Книга |
| Автор | Сашко Дерманський |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 205х150х15 мм |
| Видавництво | Маґура |
| Краткое описание | Маляка і Навіжений дракон. Сашко ДерманськийВ цій книзі тривають неймовірні пригоди Маляки та її друзів — Драґо й Пиптик |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴





