
Маляка і Гаплик Маґура Сашко Дерманський
360 ₴
- В наличии
- Код: 9786178177041
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маляка і Гаплик. Сашко Дерманський
В третій історії на Маляку чекає ще більше пригод! Веселі канікули перериваються тим, що принцеса потрапляє в немилість, а хтось із драконів навіть хоче її проковтнути! Тільки невтомні Драґо та Пиптик здатні врятувати подружку. Але чи повернуть вони утрьох ціле море, що раптово зникло? Місія ця надважлива, бо інакше Малячиному принцесуванню і навіть усій Драконії може настати гаплик!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Магура |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Твердый переплет |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Количество страниц | 176 |
| Иллюстрации | Цветные |
| ISBN | 978-617-8177-04-1 |
| Год издания | 2023 |
| Формат | |
| Ширина | 205 мм |
| Длина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Книга |
| Автор | Сашко Дерманський |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 205х150х15 мм |
| Видавництво | Маґура |
| Краткое описание | Маляка і Гаплик. Сашко ДерманськийВ третій історії на Маляку чекає ще більше пригод! Веселі канікули перериваються тим |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴





