
Історія України для наймолодших Маґура Мирослав Кошик
750 ₴
- В наличии
- Код: 9786178177140
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Історія України для наймолодших. Мирослав Кошик.
Історія будь-якої країни нагадує життя людини. Вона народжується, має дитинство, юність і дорослішання. Не є винятком й історія нашої України. Її життя сповнене успіхів і невдач, друзів і ворогів, та неодмінно розвитку.
Ми поглянемо на історію України як на цілісну картину, де кожна деталь має значення. Дізнаємось, які відважні люди її писали та який вплив Україна мала серед інших держав. Розкладемо, як детективи, одна по одній усі важливі події в українській історії, щоб зрозуміти нашу державу ще більше. І неодмінно ще більше її полюбити.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Магура |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Энциклопедия |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Количество страниц | 192 |
| Год издания | 2024 |
| Вес | 200 г |
| ISBN | 978-617-8177-14-0 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 27 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | книга |
| Автор | Мирослав Кошик |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 265 х 200 х 23 мм |
| Видавництво | Маґура |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Краткое описание | Історія України для наймолодших. Мирослав Кошик.Історія будь-якої країни нагадує життя людини. Вона народжується, має ди |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴





