
НУШ. Математика 1 клас. Збірник завдань Корчевська
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660726543
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник "НУШ. Математика 1 клас. Збірник завдань" укладено за Типовими навчальними програмами НУШ для закладів загальної середньої освіти та підручників з математики для 1 класу. Він містить завдання арифметичного, алгебраїчного й геометричного змісту; завдання, пов'язані з величинами; текстові задачі та творчі завдання.
Для вчителів, учнів 1 класу, батьків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 96 |
| Год издания | 2024 |
| Вес | 100 г |
| ISBN | 9789660726543 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Корчевська О |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Математика 1 клас. Збірник завдань" укладено за Типовими навчальними програмами НУШ для закладів загально |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴



