
НУШ Репетитор Торсінг Українська мова 4 клас Щербак
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175242339
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Репетитор. Українська мова. 4 клас. НУШ
Серія книг "Репетитор. Українська мова" призначена допомогти дитині оволодіти навичками письма, читання, розрізнення мовних явищ. Завдання спрямовані на вивчення літер, звукового складу мови, складоподілу, також на розрізнення частин мови, речень різних видів.
Переваги:
- До всіх типових освітніх програм Нової української школи.
- Розвине ключові мовні компетенції.
НУШ Репетитор Торсінг Українська мова 4 клас Щербак видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-524-233-9 |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2024 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 24 см |
| Ширина | 17 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 4 клас |
| Серия | Репетитор |
| Автор | Щербак Г.В |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 235х165 мм |
| Видавництво | Торсiнг |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Краткое описание | Репетитор. Українська мова. 4 клас. НУШСерія книг "Репетитор. Українська мова" призначена допомогти дитині оволодіти нав |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


