
НУШ Атлас + контурні карти Оріон Я досліджую світ 1-2 клас Гільберг
70 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-7485-82-6
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"НУШ. Атлас + контурні карти. Оріон Я досліджую світ 1-2 клас" - єдиний в Україні навчальний картографічний посібник для нової української школи з курсу “Я досліджую світ”. Частина навчально-методичного, комплекту разом з підручником і зошитом, за темою “Я досліджую світ”.
Головні особливості атласу:
- наявність карт «Моя Україна», «Рослини України», «Тварини України», «Перелітні птахи», «Збереження природи України», «Мій рідний край»;
- наявність схеми «Як природні тіла перетворюються на рукотворні»;
- наявність на тематичних картах України рельєфу, що зображений художнім способом;
- відповідність чинним навчальним програмам;
- наявність позапрограмного матеріалу;
- наявність карт, створених за актуальними даними міжнародних організацій: Міжнародного фонду дикої природи, Міжнародного союзу охорони природи, Національного аерокосмічного агентства США, Центральної геофізичної обсерваторії України, Міністерства екології України та інших.
Атлас створено з любов’ю креативною командою картографів та дизайнерів, що є батьками дітей молодшого шкільного віку з гаслом «Найкраще та найцікавіше для дітей».
Атлас має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України та санітарний висновок Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 22 |
| Год издания | 2019 |
| Вес | 100 г |
| ISBN | 978-617-7485-82-6 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Атлас |
| Возраст | 1-2 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Гільберг Т. Г |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Оріон |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | "НУШ. Атлас + контурні карти. Оріон Я досліджую світ 1-2 клас" - єдиний в Україні навчальний картографічний посібник для |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


