
Тренуймося Торсінг Математика для школяриків 1 клас Алліна
47 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175242667
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тренуймося. Математика для школяриків 1 клас
Зошит “Тренуймося. Математика для школяриків” 1 клас — цікавий посібник НУШ із вправами та задачами для розвитку математичних навичок першокласників вдома та в школі.
Книжки серії "Тренуймося" призначені для удосконалення обчислювальних навичок дитини, умінь розрізняти геометричні фігури за істотними ознаками, оперувати величинами, розв'язувати різноманітні задачі, зокрема й з логічним навантаженням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-524-266-7 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Практикум |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2024 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Тренуймося |
| Автор | Алліна О. Г |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х230 мм |
| Видавництво | Торсiнг |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Краткое описание | Тренуймося. Математика для школяриків 1 класКнижки серії "Тренуймося" призначені для удосконалення обчислювальних навичо |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 47 ₴



