
НУШ-2 Навчальний посібник Пiдручники i посiбники Українська мова та читання 2 клас Частина 1 Кравцова, Савчук
120 ₴
- В наличии
- Код: 9789660742628
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Українська мова та читання: навчальний посібник. 2 клас. У 4 ч. Ч. 1 (Н. Кравцова, А. Савчук)
Цікавий, змістовний навчальний посібник «Українська мова та читання. 2 клас» складається з чотирьох частин.
Кожна частина вміщує два розділи: українська мова та читання. Навчальний посібник містить творчі диференційовані, мовно-логічні завдання, різноманітні мовні дослідження, завдання на розвиток мовлення та критичного мислення.
Дітям сподобаються цікаві казки, оповідання, вірші, вирішення життєвих ситуацій.
У посібнику особлива увага приділяється вправам для групової роботи, самооцінювання. У захопливій формі діти матимуть змогу вивчати українську мову.
- Навчальний посібник створено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 96 |
| Год издания | 2024 |
| Вес | 100 г |
| ISBN | 9789660742628 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посiбник для учня |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Автор | Кравцова Н., Савчук А |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Краткое описание | Українська мова та читання: навчальний посібник. 2 клас. У 4 ч. Ч. 1 (Н. Кравцова, А. Савчук)Цікавий, змістовний навчаль |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴








