
НУШ Правила та практикум УЛА Математика 1 клас Каднікова
40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175442944
- +380 (66) 292-54-64
Правила та практикум - Математика 1 клас.
На сторінках цього посібника розміщено завдання, виконуючи які дитина закріпить знання про властивості й відношення предметів, цифри й числа, геометричні фігури та величини, потренується додавати й віднімати в межах 10 і в межах 100, попрактикується розв’язувати різноманітні задачі. Посібник побудовано з урахуванням дитиноцентризму, доступності й практичної спрямованості змісту. Видання відповідає Типовим освітнім програмам НУШ і стане в пригоді як додатковий тренажер на уроках, а також буде корисним для занять удома самостійно та з батьками. Книжка містить розмаїті завдання, що розвиватимуть уяву, мислення і дрібну моторику, стимулюватимуть зацікавленість дитини в навчанні.
- Видання призначене для учнів 1 класу, їхніх батьків і вчителів.
НУШ Правила та практикум УЛА Математика 1 клас Каднікова видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-544-294-4 |
| Вид | Практикум |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2024 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Каднікова О. Ю |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Правила та практикум - Математика 1 клас.На сторінках цього посібника розміщено завдання, виконуючи які дитина закріпить |
| Серия | Правила и практикум |
| Тип | навчальний посібник |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165×230 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 40 ₴


