
НУШ Хрестоматія Ранок Читаємо на канікулах 4 клас
160 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170938145
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Хрестоматія. Читаємо на канікулах для 4 класу
Хрестоматія містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова.
- Видання призначено для учнів 4 класу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170938145 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 208 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Хрестоматія |
| Возраст | 4 клас |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Автор | Володарська Марина |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х210 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Краткое описание | НУШ. Хрестоматія. Читаємо на канікулах для 4 класуХрестоматія містить твори провідних класиків української та світової л |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴









