
НУШ Хрестоматія Ранок Читаємо на канікулах 3 клас
160 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170938152
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Хрестоматія. Читаємо на канікулах для 3 класу
Хрестоматія містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова.
- Видання призначено для учнів 3 класу.
НУШ Хрестоматія Ранок Читаємо на канікулах 3 клас видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170938152 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 208 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Володарська Марина |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ. Хрестоматія. Читаємо на канікулах для 3 класуХрестоматія містить твори провідних класиків української та світової л |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Хрестоматія |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 164х210 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴


