
АРТ Таблиця множення. Збірник завдань Ранок
160 ₴
- В наличии
- Код: 9786170945525
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
АРТ Таблиця множення. Збірник завдань (Активний розвиток талантів)
Вся таблиця множення у кольоровому збірнику! Процес тренування пам'яті буде успішним та захопливим, адже тут табличне множення дитина вивчатиме через головоломки, ребуси, загадки, розмальовки чи лабіринти.
На додачу — підказки для кращого запам'ятовування та розмальовка для самостійного оцінювання знань.
АРТ Таблиця множення. Збірник завдань Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170945525 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Леонідова А.О |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | початкова школа |
| Краткое описание | АРТ Таблиця множення. Збірник завдань (Активний розвиток талантів)Вся таблиця множення у кольоровому збірнику! Процес тр |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Збірник завдань |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴


