
НУШ Атлас з контурними картами. Я досліджую світ. Природознавство 1–2 клас — Картографія
115 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669462695
- +380 (66) 292-54-64
Атлас. Я досліджую світ. Природознавство. 1-2 клас
Впровадження Концепції «Нова українська школа», Державного стандарту початкової освіти та відповідних йому Типових освітніх програм зумовлює пошук авторами та видавництвами нових засобів навчання школярів, які би створили учням затишний і водночас продуктивний освітній простір. Таким новим засобом навчання є створений атлас з контурними картами для наймолодших школярів «Я досліджую світ. Природознавство». Атлас має сучасний дизайн і складається з 16 сторінок.
Враховуючи, що атлас розрахований на учнів – покоління α – його текстове наповнення, формулювання речень, фотоілюстрації, шрифти, яскравість і якість оформлення цілком відповідають психолого-фізіологічним запитам першокласників.
Зміст атласу якнайповніше спрямований на формування в учнів діяльнісної та когнітивної складової природознавчої компетентності учнів і максимально посилить освітній результат від предмету «Я досліджую світ». Цінним доповненням у роботі з атласом є орієнтація на принципи розвивального навчання, методи проблемного навчання, деякі методи дидактичної евристики, для того щоб учні краще сприймали навчальний матеріал і на довше його зберігали у пам'яті.
Така стратегія ДНВП «Картографія» доводить своє багаторічне лідерство як у картографічній освіті, так і на ринку педагогічних видань.
Атлас схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (лист №22.1/12-Г-38 від 08.02.2019)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Картография |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-946-269-5 |
| Вес | 50 г |
| Вид | Контурная карта / атлас |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 22 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Атлас |
| Возраст | 1-2 класи |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Формат, розмір | 220х280 мм |
| Видавництво | Картографія |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Атлас. Я досліджую світ. Природознавство. 1-2 класВпровадження Концепції «Нова українська школа», Державного стандарту п |
| Язык | українська |
- Цена: 115 ₴





