
НУШ Секрети знань АССА Зустрічай 3 клас Тетяна Квартник, Олена Шаповал
140 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786178229740
- +380 (66) 292-54-64
Секрети знань. Зустрічай 3 клас | Тетяна Квартник, Олена Шаповал
ВІДПОВІДАЄ КОНЦЕПЦІЇ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ.
Посібник «Секрети знань. Зустрічай 3 клас» за допомогою ігрових завдань допомагає учням повторити та закріпити вивчений шкільний матеріал і підготуватися до наступного навчального року.
Книга містить:
- інтегровані завдання з різних предметів;
- математичні та мовні турніри;
- природознавчі дослідження;
- зашифровані завдання;
- кулінарні секрети;
- цікаве читання.
Як приємне та корисне доповнення — постер із проєктними роботами «Вода — чарвіниця, вода — мандрівниця» та «Моя країна — Україна», які можна буде презентувати однокласникам. Також у книзі є яскраві наліпки для проєктів і забавки.
Розкривайте «Секрети знань», щоб завжди почуватися впевнено!
Чому варто придбати:
Маєте вільну хвилинку? Хочете, щоб вашу дитину не поглинув штучний інтелект? Переконані в тому, що освіта — найкраща інвестиція в майбутнє? Тоді проведіть час із вашими школяриками за незвичайно цікавою та корисною книгою! Тут є все: математичні розмальовки та енциклопедичні цікавинки, різнорівневі задачі й хитрі лабіринти, логічні вправи та закодовані послання. Цей посібник підіймає настрій і IQ, вчить мислити й надає впевненості у собі.
Насолоджуйтеся отриманням нових знань і радійте можливості вчитися в Новій українській школі. А як бонус — великий постер на два проєкти з тематичними наліпками! Грайте, вчіться, досліджуйте разом із дітьми.
НУШ Секрети знань АССА Зустрічай 3 клас Тетяна Квартник, Олена Шаповал видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-8229-74-0 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2024 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Тетяна Квартник, Олена Шаповал |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 3 клас |
| Количество страниц | 80 + 80 наліпок + 2 проєктні роботи |
| Краткое описание | Тетяна Квартник, Олена ШаповалВІДПОВІДАЄ КОНЦЕПЦІЇ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ.Посібник «С, Секрети знань. Зустрічай 3 клас |
| Серия | Секрети знань |
| Тип | Посiбник для учня |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205х275 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 140 ₴


