
НУШ Експрес-перевірка Відривні картки Ранок Математика 3 клас до підручника Гісь, Філяк
65 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170966148
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Математика. 3 клас. Відривні картки до підручника О. Гісь, І. Філяк. Серія «Експрес-перевірка»
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом р. Б. Шияна, та підручника «Математика. 3 клас» (ольги Гісь, Ірини Філяк).
Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивченого матеріалу. завдання дібрані таким чином, аби на їх виконання учні витрачали не більше 7–10 хвилин. Третьокласники мають можливість здійснити самооцінку, домалювавши казковому персонажу — колобку, відповідний вираз «обличчя».
- Призначений для учнів 3 класу закладів загальної середньої освіти.
НУШ Експрес-перевірка Відривні картки Ранок Математика 3 клас до підручника Гісь, Філяк. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170966148 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 112 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 11 см |
| Ширина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гісь О.М. Філяк І.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | НУШ Математика. 3 клас. Відривні картки до підручника О. Гісь, І. Філяк. Серія «Експрес-перевірка»Посібник складено відп |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | відривні картки |
| Тип бумаги | офсет, чорно-біла |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 105х160 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


