
НУШ Тренувальник Пiдручники i посiбники Українська мова 4 клас Пашковська І
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660742499
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тренувальник. Українська мова. 4 клас Пашковська І.
У навчальному посібнику дібрано бліцзавдання для формування в четвертокласників навичок грамотного письма. Ці завдання учитель може запропонувати як для виконання на уроці, так і для самостійної роботи вдома в умовах дистанційного навчання чи на канікулах.
- Для учнів 4 класу, учителів, батьків.
Мета посібників «Тренувальник з української мови» навчити учнів писати без помилок найуживаніші слова за новим правописом. Основні правила, тренувальні вправи, вкладка-відповіді до всіх завдань і сторінка-сюрприз для батьків — це те, що неодмінно допоможе в навчанні онлайн та на канікулах.
НУШ Тренувальник Пiдручники i посiбники Українська мова 4 клас Пашковська І. видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660742499 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Практикум |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2024 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Пашковська І |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Тренувальник. Українська мова. 4 клас Пашковська І.У навчальному посібнику дібрано бліцзавдання для формування в четверт |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Тренувальник |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


