
НУШ. Математика 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (за програмою Шияна)
75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660733121
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зошит "НУШ. Математика 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (за програмою Шияна)" призначений для індивідуальної, самостійної та колективної роботи учнів на уроках за підручником А. М. Заїки «Математика. 1 клас» (за програмою Шияна).
Для учнів 1 класу та вчителів початкових класів.
НУШ. Математика 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (за програмою Шияна) видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660733121 |
| Вес | 50 г |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Заїка А. М |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Зошит "НУШ. Математика 1 клас. Робочий зошит: частина 2 (за програмою Шияна)" призначений для індивідуальної, самостійно |
| Серия | Нова українська школа |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 75 ₴


