
Білченя, яке шукало свою справу Ранок Ран Юліта
250 ₴
- В наличии
- Код: 9786170968203
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Білченя, яке шукало свою справу. Ран Юліта
Видання надруковано за кошти гранту інституційної підтримки.
Що робити білченяті, якому набридла родинна справа — ховати горіхи? Дуже просто: обрати іншу! Для цього рішучому Туррі знадобиться попрацювати поштарем, будівником, порадником і багато ким ще. Лише після цього білченя знайде справу, що припаде йому до душі. Добра казка Юліти Ран й чарівні акварелі Жені Птиці подарують вам і малюку теплі миті родинного читання.
Білченя, яке шукало свою справу Ранок Ран Юліта видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Жанр | Рассказ |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Твердый переплет |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Количество страниц | 32 |
| Иллюстрации | Цветные |
| ISBN | 9786170968203 |
| Год издания | 2021 |
| Формат | |
| Ширина | 205 мм |
| Длина | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | книга |
| Возраст | 5-8 рокiв |
| Серия | Акварельні історії |
| Автор | Ран Юліта |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Краткое описание | Білченя, яке шукало свою справу. Ран ЮлітаВидання надруковано за кошти гранту інституційної підтримки.Що робити білченят |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴


