
Книга Дружба та інші шаленства Ранок Потаніна І.С
95 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170951236
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дружба та інші шаленства. Серія: Кумедні оповідання. Потаніна І.С.
Ваш малюк вже думав, ким хоче стати, коли виросте? А навіщо потрібно робити добрі справи? А що хоче сказати його чотирилапий друг, коли тихенько гавкає? Веселі й добрі герої оповідань допоможуть дитині знайти відповіді на ці питання, від душі посміятися і, звісно, розкажуть, як це здорово дружити!
Скоріш відкривайте книгу, щоб познайомитися з ними!
Книга Дружба та інші шаленства Ранок Потаніна І.С. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Жанр | Рассказ |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Твердый переплет |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 64 |
| Иллюстрации | Цветные |
| ISBN | 9786170951236 |
| Состояние | Новое |
| Год издания | 2019 |
| Формат | |
| Ширина | 145 мм |
| Длина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | книга |
| Возраст | 4-7 років |
| Серия | Кумедні оповідання |
| Автор | Новицький Є.В |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 145х220 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Краткое описание | Дружба та інші шаленства. Серія: Кумедні оповідання. Потаніна І.С.Ваш малюк вже думав, ким хоче стати, коли виросте? А н |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴


