
Зошит-практикум Торсінг Магiстр математики 2 - 4 класи. Табличне, позатабличне множення і ділення Алліна О.Г
94 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175241714
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зошит-практикум. Магістр математики. 2 - 4 класи. Табличне, позатабличне множення і ділення. Алліна О.Г.
Зошит-практикум містить велику кількість вправ і задач на табличне та позатабличне множення і ділення, а також математичну гру. Тренувальний зошит призначений удосконалити обчислювальні навички дитини та розвинути вміння без проблем розв'язувати різні види задач
Зошит-практикум Торсінг Магiстр математики 2 - 4 класи. Табличне, позатабличне множення і ділення Алліна О.Г. видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-524-171-4 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2024 |
| Количество страниц | 50 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Алліна О. Г |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 2-4 клас |
| Краткое описание | Зошит-практикум. Магістр математики. 2 - 4 класи. Табличне, позатабличне множення і ділення. Алліна О.Г.Зошит-практикум |
| Серия | Зошит-практикум |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 94 ₴


