
Повний курс підготовки до школи
150 ₴
- В наличии
- Код: 9786177660995
- +380 (66) 292-54-64
Дитина йде «перший раз у перший клас». Це неповторна і хвилююча мить для всіх батьків. Однак цьому важливому кроку має передувати суттєва підготовка, щоб ваш малюк почувався у школі впевнено — і в собі, і у своїх уміннях.
Посібник для дошкільнят та їхніх батьків «Повний курс підготовки до школи» укладено на засадах рекомендацій досвідчених педагогів і психологів. Він стане чудовим помічником у навчанні та розвитку дитини під час підготовчих занять.
Книга в ігровій необтяжливій формі допоможе дитині:
- сформувати основні навички читання по складам,
- закріпити графічні навички,
- розвинути дрібну моторику пальців і кистей рук,
- навчитися рахувати,
- потренувати логіку, уяву та зорову пам’ять.
Усі завдання в книзі орієнтовані на реальні можливості дітей дошкільного віку.
Більше немає потреби купувати велику кількість посібників для підготовки дитини до школи, замислюватися, що має знати дитина у цьому віці, чого і як її треба навчати. Усе необхідне для розвитку і навчання майбутнього першокласника зібрано в одній книзі.
Чому варто придбати:
- Збірка замінить значну кількість посібників для розвитку і протягом тривалого часу буде настільною книгою вашого малюка.
Повний курс підготовки до школи видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177660995 |
| Вес | 240 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| Количество страниц | 96 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Готовность к школе |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 275 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 5-6 років |
| Краткое описание | Дитина йде «перший раз у перший клас». Це неповторна і хвилююча мить для всіх батьків. Однак цьому важливому кроку має п |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 150 ₴


