
Віршики-цікавинки Белкар-книга Промінець
150 ₴
- В наличии
- Код: 9789661694582
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Віршики-цікавинки. Промінець
Гарні віршики цієї книжки у доступній і веселій формі познайомлять малят з найбільш відомими тваринами (свійськими та дикими), а також з іграшками, видами транспорту та порами року.- Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Віршики-цікавинки Белкар-книга Промінець видавництва Белкар-книга можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Белкар-книга |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Стихи |
| Обложка | Твердый переплет |
| Вес | 240 г |
| ISBN | 978-966-1694-58-2 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Количество страниц | 48 шт |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Формат | |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Книга |
| Возраст | 5-7 рокiв |
| Серия | Промінець |
| Автор | Гуріна В. В |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 220х168 мм |
| Видавництво | Белкар-книга |
| Тип бумаги | кольоровий, крейдований |
| Краткое описание | Віршики-цікавинки. ПромінецьГарні віршики цієї книжки у доступній і веселій формі познайомлять малят з найбільш відомими |
| Язык | Українська |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴


