
Вімельбух Де порося Еміль? Ранок Вагнер Ш
110 ₴
- В наличии
- Код: 9789667487683
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Де порося Еміль?. Вімельбух. Вагнер Ш.
Яскраві сторінки цього віммельбуха ховають справжнісіську пригоду - історію Еміля з родини Поросяток. Складні випробування чекають на нього: рознести запрошення на новосілля, та не просто рознести, а дістатися кожного бажаного гостя і запросити особисто. Ох і важка справа! Але Еміля не зупинуть такі "смішні" перепони, як ліс та гори, пляж та велике місто...
Насолоджуйся пригодами разом із поросятком та відшукуй Еміля і його друзів на кожному розвороті віммельбуха.
Вімельбух Де порося Еміль? Ранок Вагнер Ш. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Тип книги | Виммельбух |
| Вес | 200 г |
| ISBN | 9789667487683 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Тип бумаги | Картон |
| Количество страниц | 14 шт |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Формат | |
| Длина | 235 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Книга-вімельбух |
| Возраст | 4-6 років |
| Автор | Вагнер Ш |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 235х310 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Краткое описание | Де порося Еміль?. Вімельбух. Вагнер Ш.Яскраві сторінки цього віммельбуха ховають справжнісіську пригоду - історію Еміля |
| Язык | Українська |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


