
Вімельбух Світ у 15 лабіринтах Ранок Кароліна Сельме
180 ₴
- В наличии
- Код: 9786170934239
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світ у 15 лабіринтах. Віммельбух
Велика книга віммельбух на картоні із лабіринтами. Кожен лабіринт – нова частина світу. Цікаві підказки до лабіринтів познайомлять читача із країнами світу. Від Гімалаїв до джунглів Амазонки!
Чи готові ви здійснити подорож навколо світу у 15 лабіринтах?
Вімельбух Світ у 15 лабіринтах Ранок Кароліна Сельме видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Тип книги | Виммельбух |
| Обложка | Твердая |
| Вес | 630 г |
| ISBN | 9786170934239 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Тип бумаги | Картон |
| Количество страниц | 30 шт |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Формат | |
| Длина | 215 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Книга-вімельбух |
| Возраст | 5-8 років |
| Автор | Кароліна Сельме |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 220х290 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Краткое описание | Світ у 15 лабіринтах. ВіммельбухВелика книга віммельбух на картоні із лабіринтами. Кожен лабіринт – нова частина світу |
| Язык | Українська |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴


