
Книга Факти і перекази про драконів Ранок Кухарська Ніколя
200 ₴
- В наличии
- Код: 9786170971005
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Факти і перекази про драконів. Кухарська Ніколя
«Факти і перекази про драконів» – це жартівливо-правдивий конспект про казкових зміїв: дрібних чи великих, пустельних чи… космічних. Дитина дізнається про драконів усе: їхню унікальну анатомію, дієту, цикл розвитку від яйця і аж до будинку для старих. Та найцікавіше – у книжці розкрито непросту історію драконячо-людських взаємин.
Дотепні ілюстрації Ніколі Кухарської з елементами коміксу закохають у себе юних шанувальників і шанувальниць драконів і зроблять читання казково цікавим.
Книга Факти і перекази про драконів Ранок Кухарська Ніколя видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Жанр | Сказка |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Твердый переплет |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 32 |
| Иллюстрации | Цветные |
| ISBN | 9786170971005 |
| Состояние | Новое |
| Год издания | 2021 |
| Формат | |
| Ширина | 234 мм |
| Длина | 325 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Книга |
| Возраст | 5-9 років |
| Автор | Кухарська Ніколя |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 243х325 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Краткое описание | Факти і перекази про драконів. Кухарська Ніколя«Факти і перекази про драконів» – це жартівливо-правдивий конспект про ка |
| Язык | Українська |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴


