
НУШ Тренажер з математики АССА Прості та ускладнені рівняння 4 клас Надія Риндіна
45 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786177670130
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Тренажер з математики. Прості та ускладнені рівняння 4 клас Надія Риндіна.
Відповідає концепції Нової української школи.
Ефективний тренажер для найкращих знань з математики. Сучасний підхід до навчання.
Тренажер містить :
- алгоритми розв'язання рівнянь,
- повторення табличного множення та ділення,
- принцип «від простого ло складного»,
- корисні підказки,
- відповіді.
Завдяки цьому посібнику школярик:
- навчиться розв'язувати рівняння на основі правил знаходження невідомих компонентів арифметичних дій;
- зможе зводити ускладнені рівняння до простих;
- відпрацює навички письмової та усної лічби;
- удосконалить навички множення та ділення;
- підготується до самостійних і контрольних робіт.
Чому варто придбати?
Тренажер призначений для автоматизації математичних навичок дитини. Його можна використовувати для роботи як на уроках, так і вдома. Завдання тренажера відповідають чинній програмі Нової української школи.
НУШ Тренажер з математики АССА Прості та ускладнені рівняння 4 клас Надія Риндіна видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177670482 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Надія Риндіна |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Тренажер з математики. Прості та ускладнені рівняння 4 клас Надія Риндіна.Відповідає концепції Нової української шко |
| Серия | Нова школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205 х 275 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


