
Розмальовка з наліпками Підручники та посібники Котики
40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 2255555503560
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Котики. Розмальовка (+ наліпки)
Розмальовка з наліпками - це чудовий спосіб поєднати навчання та розвагу. Діти насолоджуватимуться процесом розфарбовування, а також навчатимуться та дізнаватимуться про нове.
Розфарбовування сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів та уваги. Ці навички важливі для дітей у ранньому віці та будуть корисними у їх подальшому навчанні. Виконання завдань, що розвивають, і головоломок у розмальовках вимагає уваги та логічного мислення. Це сприяє покращенню пам'яті та розвитку розумових навичок дітей.
Розмальовка з наліпками Підручники та посібники Котики видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Классическая раскраска |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Бумага |
| Использование | Одноразовое |
| Состояние | Новое |
| Количество страниц | 12.0 |
| ISBN | 2255555503560 |
| Формат | |
| Ширина | 18 см |
| Длина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Год издания | 2024 |
| Серия | Розмальовки |
| Автор | Демчак О., Деркач Ю |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Котики. Розмальовка (+ наліпки)Розмальовка з наліпками - це чудовий спосіб поєднати навчання та розвагу. Діти насолоджув |
| Язык | Українська |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴


