
Кумедний вiмельбух про звуки навколо мене Ранок
260 ₴
- В наличии
- Код: 9789667504779
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кумедний вiмельбух про звуки навколо мене
Гортаючи вімельбух, дитина познайомиться зi звуками, якi можна почути в будинку, на вулицi, в лiсi та зоопарку. Кумеднi ситуацiї, милі герої та яскраві предмети зацiкавлять малюка й допоможуть спершу навчитися повторювати звуки, а потiм i вимовляти слова. Розглядайте з дитиною картинки, шукайте, якi звуки видають герої i предмети, читайте невелику iсторiю. А ще на кожному розворотi є хмаринка незвичайної форми. На що вона схожа? Успiхiв вашiй дитинi на шляху до оволодiння мовою!
Варто відзначити:
- зручний формат книги на картоні;
- зображення у книзі прості, зрозумілі та достатнього розміру для розглядання дитиною;
- поєднання декількох активностей – вивчення звуків, звуконаслідування, розглядання, пошук необхідних предметів – посилює пізнавальний ефект для малюка.
Кумедний вiмельбух про звуки навколо мене Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789667504779 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2021 |
| Жанр | Приключения |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Картон |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 295 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 1-3 роки |
| Краткое описание | Кумедний вiмельбух про звуки навколо менеГортаючи вімельбух, дитина познайомиться зi звуками, якi можна почути в будинку |
| Серия | Кумедний вімельбух |
| Тип | Книга-вімельбух |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 215х295 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 260 ₴


