
Книга Ведмідь, який вміє літати Ранок Майкл Розен
150 ₴
- В наличии
- Код: 9786170952998
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ведмідь, який вміє літати. Майкл Розен
Хіба ведмеді можуть літати? Якщо сильно забажати і залучитися підтримкою друзів — можуть. Ця книжка-картинка вчить читачів іти до своєї мети і нічого не боятися. Ритм і часті повтори у віршах допоможуть малятам швидко запам’ятати історію про ведмедика і наспівувати її разом із вами.
Книга Ведмідь, який вміє літати Ранок Майкл Розен видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170952998 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2019 |
| Жанр | Приключения |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 275 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Майкл Розен |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2-4 роки |
| Краткое описание | Ведмідь, який вміє літати. Майкл РозенХіба ведмеді можуть літати? Якщо сильно забажати і залучитися підтримкою друзів — |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 255х265 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴


