
Книжка-пазл Наш світ На подвір'ї Ранок Меламед Г.М
150 ₴
- В наличии
- Код: 9789667514310
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наш світ. На подвір'ї. Книжка-пазл. Меламед Г.М.
Не треба більше купувати окремо книгу, окремо набір пазлів, бо наша книга-пазл стала чудовим поєднанням цих двох видів дитячого дозвілля. Разом з героями цієї книги вітаємо Вас у теплій атмосфері бабусиного подвір'я, картинка якого складається з восьми великих пазл-аркушів.
Ілюстратор - Бекшаєва Н.І.
Переваги книжечки:
- Сім чудових віршів.
- Вісім великих щільних і зручних для малюка пазлів.
- Одна картинка-панно розміром 65х30см.
- І це ще не все, бо аналогів такій книзі в Україні немає.
Книжка-пазл Наш світ На подвір'ї Ранок Меламед Г.М. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789667514310 |
| Вес | 85 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Твердая |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Картон |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Меламед Г.М |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2-4 роки |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Наш світ. На подвір'ї. Книжка-пазл. Меламед Г.М.Не треба більше купувати окремо книгу, окремо набір пазлів, бо наша книг |
| Серия | Наш світ |
| Тип | Книжка-пазл |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 180х160 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴


