
Відгадай-но Милі крихітки Ранок Ірина Сонечко
90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789667465995
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відгадай-но. Милі крихітки. Ірина Сонечко
Серія "Відгадай-но" створена спеціально для найменших. Кожна сторінка книжки - це цупка фігурка у формі машинки, фрукта, звіра… Розв’яжіть шнурок і Ви отримаєте чудові картки для гри у слова і знайомства малюка з оточуючим світом! До того-ж, на оберті кожної сторінки Ви знайдете кумедні загадки-доскладанки, які допоможуть розвинути мову та уяві малюка.
Відгадай-но Милі крихітки Ранок Ірина Сонечко видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789667465995 |
| Вес | 85 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 7 шт |
| Обложка | Твердая |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Картон |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ірина Сонечко |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2-4 роки |
| Краткое описание | Відгадай-но. Милі крихітки. Ірина СонечкоСерія "Відгадай-но" створена спеціально для найменших. Кожна сторінка книжки - |
| Серия | Відгадай-но |
| Тип | Книжка-іграшка |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 110х110 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴


