
Пізнавальні наліпки. Тварини Євразії Торсiнг Алліна
49 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175241653
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пізнавальні наліпки. Тварини Євразії. Алліна О.Г.
У кожній книжки цієї серії зображено тварин, які живуть на одному з материків Землі, та наведено цікаву інформацію про них. За допомогою наліпок потрібно доповнити сторінки видання з дивовижними створіннями нашої планети.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика | Животные |
| Изучение языка | Украинский |
| Язык издания | Украинский |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Количество страниц | 8 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Комплектация книги | Наклейки |
| ISBN | 9786175241653 |
| Вес | 60 г |
| Формат | |
| Ширина | 240 мм |
| Длина | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Год издания | 2024 |
| Тип | Книга з наліпками |
| Возраст | 2+ |
| Серия | Пізнавальні наліпки |
| Автор | Алліна О.Г |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 240х230 мм |
| Видавництво | Торсiнг |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Пізнавальні наліпки. Тварини Євразії. Алліна О.Г.У кожній книжки цієї серії зображено тварин, які живуть на одному з мат |
| Язык | Українська |
Информация для заказа
- Цена: 49 ₴




