
Вчимо літери. Вчу-звучу. Рівень 0. Читання: крок за кроком Ранок Мірошниченко Н
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789667515324
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вчимо літери. Вчу-звучу. Рівень 0. Мірошниченко Н. Серія: Читання: крок за кроком
Навчальна серія "Читання крок за кроком" допоможе вашій дитині вивчити літери та освоїти навички читання. Цікаві, веселі завдання в книзі "Вчузвучу" допоможуть опанувати правильну вимову звуків, розрізняти м'які та приголосні звуки, дзвінкі та глухи звуки. Завдання побудовані за різними рівнями складності, тому точно не втомлять малечу.
Ілюстратор О. А. Ярмоленко
Вчимо літери. Вчу-звучу. Рівень 0. Читання: крок за кроком Ранок Мірошниченко Н. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789667515324 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Год издания | 2024 |
| Тип | книга |
| Возраст | 4-6 рокiв |
| Серия | Читання: крок за кроком |
| Автор | Мірошниченко Н |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х210 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Вчимо літери. Вчу-звучу. Рівень 0. Мірошниченко Н. Серія: Читання: крок за крокомНавчальна серія "Читання крок за кроком |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


