
Малюємо водою! УЛА Їжачок Розмальовка для малюків
22 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175442722
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Малюємо водою! - Їжачок
Креативна серія для маленьких художників «Малюємо водою!» допоможе власноруч створити перші шедеври за допомогою лише води та пензлика. Трішки посидючості й старання — і на сторінках з’являться кольорові цікаві тваринки.
Видання серії допоможуть малечі цікаво провести час, розвинути дрібну моторику, створити яскраві малюнки та подарують гарний настрій!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Использование | Одноразовое |
| Материал | Бумага |
| Пол | Унисекс |
| Способ раскрашивания | Водой |
| Тип | Водная раскраска |
| Количество страниц | 8 |
| ISBN | 9786175442722 |
| Формат | |
| Высота | 2 см |
| Длина | 23 см |
| Ширина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Год издания | 2024 |
| Возраст | дошкiльний |
| Серия | Малюємо водою |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Видавництво | Ула |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Малюємо водою! - ЇжачокКреативна серія для маленьких художників «Малюємо водою!» допоможе власноруч створити перші шедев |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 22 ₴



