
Розвивалочка. Вивчаємо English з наліпками Ранок
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170974648
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вивчаємо English. Розвивалочка. 80 наліпок
Цікаві книжечки для малечі!
Залучаючи малюків до цікавої гри, книжка допомагає їм зробити перші кроки у вивченні англійської. У книзі 80 наліпок, розмальовки. Діти розвивають дрібну моторику, пам’ять, мислення і весело проводять час.
Дитина із задоволенням добиратиме наліпки до різноманітних завдань, домальовуватиме і розфарбовуватиме сторінки. Граючи, малюк навчиться обмірковувати завдання і знаходити відповіді.
Розвивалочка. Вивчаємо English з наліпками Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170974648 |
| Вес | 50 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ранок/Видавнича група Кенгуру |
| Возраст | 3-4 роки |
| Год издания | 2022 |
| Краткое описание | Вивчаємо English. Розвивалочка. 80 наліпокЦікаві книжечки для малечі! Залучаючи малюків до цікавої гри, книжка допомагає |
| Серия | Розвивалочка від ВГ "Кенгуру" |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 220x220 мм |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴


