
Розвивалочка. Правила поведінки з наліпками Ранок
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170974624
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Правила поведінки. Розвивалочка. 24 наліпки
Цікаві книжечки для малечі!
У цікавій ігровій формі книжка навчає дітей важливих правил поведінки. У книзі 24 наліпки, ігри, розмальовки. Діти розвивають дрібну моторику, мовлення, мислення і весело проводять час.
Дитина із задоволенням добиратиме наліпки до різноманітних завдань, домальовуватиме і розфарбовуватиме сторінки. Граючи, малюк навчиться обмірковувати завдання і знаходити відповіді.
Розвивалочка. Правила поведінки з наліпками Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170974624 |
| Вес | 50 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ранок/Видавнича група Кенгуру |
| Возраст | 3-4 роки |
| Год издания | 2022 |
| Краткое описание | Правила поведінки. Розвивалочка. 24 наліпкиЦікаві книжечки для малечі!У цікавій ігровій формі книжка навчає дітей важлив |
| Серия | Розвивалочка від ВГ "Кенгуру" |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 220x220 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴


