
Пазли-половинки. Розпорядок дня. Розвивальна гра від 4-х років Ранок
120 ₴
- В наличии
- Код: 9789667495756
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пазли-половинки. Розпорядок дня. Розвивальна гра
Ця розвивальна гра легко, весело і швидко навчить діточок планувати свій день. 6 пар (12 пазлів). 6 пар (12 пазлів).
Адаптований продукт, може використовуватися для дітей з особливими освітніми потребами.
Пазли-половинки. Розпорядок дня. Розвивальна гра від 4-х років Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789667495756 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Комплектация книги | Пазлы |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ранок/Видавнича група Кенгуру |
| Возраст | від 4 років |
| Краткое описание | Пазли-половинки. Розпорядок дня. Розвивальна граЦя розвивальна гра легко, весело і швидко навчить діточок планувати свій |
| Серия | Пазли-половинки |
| Тип | Развивающая игра |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | коробка |
| Формат, розмір | 85х85х25 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴


