
Двосторонні картки. Англійська абетка. Роздавальний матеріал Ранок
85 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 4823076112523
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Роздавальний матеріал "Англійська абетка". Серія: Двосторонні роздавальні картки.
Пропонуємо вам набір з 36 двосторонніх карток: 26 літер із зображеннями на звороті, а також 10 двосторонніх карток із малюнками. Картки допоможуть Вам познайомити малюка з літерами англійського алфавіту та вивчити прості слова.
Двосторонні картки. Англійська абетка. Роздавальний матеріал Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 4823076112523 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Изучение языка | Английский |
| Иллюстрации | Цветные |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Картон |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ранок/Наочні посібники |
| Возраст | 3-6 років |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Роздавальний матеріал "Англійська абетка". Серія: Двосторонні роздавальні картки.Пропонуємо вам набір з 36 двосторонніх |
| Серия | Двосторонні роздавальні картки |
| Тип | Карточки |
| Тип обкладинки | коробка |
| Формат, розмір | 50х70х15 мм |
| Язык | Английский |
Информация для заказа
- Цена: 85 ₴


