
Сам удома Торсінг Потяг - невидимка Ліндлі І. А
48 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175241141
- +380 (66) 292-54-64
Сам удома. Потяг - невидимка. Ліндлі І. А.
Книжки серії "Сам удома" незвичайні. Адже в них оживають електроприлади, кухонне начиння, різноманітні гаджети, а іноді вони ще й говорять до читача віршами. Де таке ще можна зустріти!? Звичайно, у казці! Усі ці чудернацькі предмети є незамінними помічниками в домі або в повсякденному житті. Чи приготувати, чи пограти, чи сфотографувати, чи то навіть почисти зубки... Без них не обійтися в сучасному світі. "Але як то з ними працювати? Правильно користуватися як?" - запитують діти. Саме відповіді на ці питання читачі знайдуть на сторінках чарівних казок. А ще знатимуть правила безпечного користування електроприладами зокрема. Тож запрошуємо у світ незвичайно-повчальних пригод!
Сам удома Торсінг Потяг - невидимка Ліндлі І. А. видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-524-114-1 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2024 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ліндлі І. А |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 6+ |
| Краткое описание | Сам удома. Потяг - невидимка. Ліндлі І. А.Книжки серії "Сам удома" незвичайні. Адже в них оживають електроприлади, кухон |
| Серия | Сам удома |
| Тип | книга для читання |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 48 ₴


