
Наліпки Принцеси Торсiнг Фея Лілея Щербашина Н. В
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175241943
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наліпки. Принцеси. Фея Лілея. Щербашина Н. В.
У даній серії перед дитиною відкривається казковий світ принцес, фей та модниць.
Граючись з улюбленими персонажами, малюки поринуть у захопливі історії, прикрасять сторінки наліпками та створять яскраві сюжети для головних героїв.
Книга створена для організації веселого дозвілля батьків із малюками. Завдання з наліпками спрямовані на розвиток фантазії, уяви, пам'яті, посидючості та дрібної моторики.
Наліпки Принцеси Торсiнг Фея Лілея Щербашина Н. В. видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-524-194-3 |
| Вес | 50 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Год издания | 2023 |
| Тип | Книга з наліпками |
| Возраст | дошкiльный |
| Серия | Принцеси |
| Автор | Щербашина Н. В |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Видавництво | Торсiнг |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Наліпки. Принцеси. Фея Лілея. Щербашина Н. В.У даній серії перед дитиною відкривається казковий світ принцес, фей та мод |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


