
Магічні розмальовки Ранок Принцеси + яскраві наліпки
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 4823076148775
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Магічні розмальовки + яскраві наліпки. Принцеси. Серія: Водні розмальовки
Книжечка-розмальовка з яскравими наліпками для дівчаток. Тематика її це казкові принцеси, принци, білий кінь та все те, що полюбляють маленькі мрійниці. Розмальовуємо малюнки без фарб та олівців, лише звичайною водою та пензликом! Справиться кожен. Малюнків у наборі 8.
Готові зображення дитина може декорувати яскравими фігурними наліпками, їх у книжечці аж 22 шт.
- Рекомендуємо водяні розмальовки використовувати для творчого розвитку малюків віком від 4 років.
Магічні розмальовки Ранок Принцеси + яскраві наліпки видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Использование | Одноразовое |
| Материал | Бумага |
| Пол | Для девочек |
| Способ раскрашивания | Водой |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Водная раскраска |
| Формат | |
| Высота | 2 см |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 15 см |
| Пользовательские характеристики | |
| ISBN | 4823076148775 |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4-6 рокiв |
| Год издания | 2024 |
| Краткое описание | Магічні розмальовки + яскраві наліпки. Принцеси. Серія: Водні розмальовкиКнижечка-розмальовка з яскравими наліпками для |
| Серия | Водні розмальовки |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 150х205 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


