
Магічні розмальовки Ранок Русалки + яскраві наліпки
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 4823076148782
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Магічні розмальовки + яскраві наліпки. Русалки. Серія: Водні розмальовки
Книжечка-розмальовка з яскравими наліпками для дівчаток. Тематика її про підводний світ і чарівних русалоньок.
Розмальовуємо малюнки без фарб та олівців, лише звичайною водою та пензликом! Справиться кожен. Малюнків у наборі 8.
Готові зображення дитина може декорувати яскравими фігурними наліпками, їх у книжечці аж 19 шт.
- Рекомендуємо водяні розмальовки використовувати для творчого розвитку малюків віком від 4 років.
Магічні розмальовки Ранок Русалки + яскраві наліпки видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Использование | Одноразовое |
| Материал | Бумага |
| Персонажи | Русалочка |
| Пол | Для девочек |
| Способ раскрашивания | Водой |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Водная раскраска |
| ISBN | 4823076148782 |
| Формат | |
| Высота | 1 см |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 15 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Год издания | 2024 |
| Возраст | 4-6 рокiв |
| Серия | Водні розмальовки |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 150х205 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Магічні розмальовки + яскраві наліпки. Русалки. Серія: Водні розмальовкиКнижечка-розмальовка з яскравими наліпками для д |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


