
Розвивалочка з песиком Платоном Ранок 4-5 років Каспарова Ю
180 ₴
- В наличии
- Код: 9786170980007
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розвивалочка з песиком Платоном. 4-5 років. Каспарова Ю.
Цей унікальний посібник охоплює найважливіші знання та вміння, якими має володіти дитина у віці 4-5 років. За допомогою ігрових завдань дитина активно опановуватиме зв'язне мовлення, потренує моторику рук, продовжить знайомство з математикою, набуде знань про навколишній світ, а також навчиться концентрувати увагу й зможе змайструвати саморобки власноруч.
- Видання може бути використане під час індивідуальної роботи батьків з дітьми, а також у дошкільних закладах різного типу.
Розвивалочка з песиком Платоном Ранок 4-5 років Каспарова Ю. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170980007 |
| Вес | 250 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 72 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 285 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Каспарова Ю.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4-5 рокiв |
| Год издания | 2022 |
| Краткое описание | Розвивалочка з песиком Платоном. 4-5 років. Каспарова Ю.Цей унікальний посібник охоплює найважливіші знання та вміння, я |
| Серия | Розвивалочка |
| Тип | посібник для дітей |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 230х285 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴


