
Розвивалочка з бджілкою Манюнею Ранок 2-3 роки + 61 наліпка Каспарова Ю
180 ₴
- В наличии
- Код: 9786170979971
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розвивалочка з бджілкою Манюнею. 2-3 роки + 61 наліпка. Каспарова Ю.
Збірник розвивальних вправ для дітей від 2 років. У книзі зібрані вправи для розвитку математичних здібностей, мовлення, творчості тощо.
Розвивалочка з бджілкою Манюнею Ранок 2-3 роки + 61 наліпка Каспарова Ю. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170979971 |
| Вес | 250 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 72 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 285 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Каспарова Ю.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2-3 роки |
| Год издания | 2022 |
| Краткое описание | Розвивалочка з бджілкою Манюнею. 2-3 роки + 61 наліпка. Каспарова Ю.Збірник розвивальних вправ для дітей від 2 років. У |
| Серия | Розвивалочка |
| Тип | посібник для дітей |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 230х285 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴


