
ЗНО/НМТ 2024 Тестові завдання для підготовки Грамота Українська мова Навчальний посібник-тренажер Омельчук,
280 ₴
- В наличии
- Код: 9789663499581
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Українська мова: тестові завдання для підготовки до НМТ/ЗНО. Навчальний посібник-тренажер.
У посібнику вміщено тестові завдання з української мови для визначення рівня знань і вмінь відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. Кожний розділ містить теоретичний матеріал, поданий доступно у формі таблиць, схем чи окремих зауваг.
Він допоможе відновити й розширити знання української мови та привернути увагу до тих змін і доповнень, що відбулися в правописній системі протягом останніх років. Для здобувачів освіти, учителів предметів мовно-літе¬ратурної освітньої галузі, усіх охочих досконало володіти українською мовою.
ЗНО/НМТ 2024 Тестові завдання для підготовки Грамота Українська мова Навчальний посібник-тренажер Омельчук, Климович видавництва Грамота можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Грамота |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-349-958-1 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 240 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Старшая школа (10-12 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Омельчук Сергій, Климович Світлана, Мартос Світлана |
| Видавництво | Грамота |
| Возраст | 11 клас |
| Краткое описание | Українська мова: тестові завдання для підготовки до НМТ/ЗНО. Навчальний посібник-тренажер.У посібнику вміщено тестові за |
| Серия | ЗНО/НМТ |
| Тип | тестові завдання |
| Тип бумаги | офсет, чорно-біла |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210х297 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 280 ₴


