
Дивовижна Абетка. Наліпки, творчі завдання, прописи. Абетка Наталія Топоровська
175 ₴
- В наличии
- Код: 9786175393819
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дивовижна АБЕТКА. Наліпки, творчі завдання, прописи. Автор - Наталія Топоровська
Пропонований посібник містить завдання, які ознайомлюють дітей з усіма літерами алфавіту, поєднують навчання з цікавою грою, розвивають пам'ять, уяву, усне мовлення, дрібну моторику рук, творче мислення, допитливість та пізнавальний інтерес майбутнього школяра.
- Для турботливих батьків, вихователів, дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Дивовижна Абетка. Наліпки, творчі завдання, прописи. Абетка Наталія Топоровська видавництва Богдан можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Азбука |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-539-381-9 |
| Вес | 100 г |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 68 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Обучение чтению |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Наталія Топоровська |
| Видавництво | Абетка |
| Возраст | дошкільний, молодший шкільний |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Дивовижна АБЕТКА. Наліпки, творчі завдання, прописи. Автор - Наталія ТопоровськаПропонований посібник містить завдання |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 175 ₴


