
НУШ Мої досягнення Оріон Я досліджую світ 2 клас Тематичні діагностувальні роботи з інтегрованого курсу до
60 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669911896
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мої досягнення. Тематичні діагностувальні роботи з інтегрованого курсу «Я досліджую світ». 2 клас (до підручника Волощенко)
Зошит для діагностувальних робіт "Мої досягнення" знадобиться вчителям упродовж навчального року після опрацювання кожного тематичного розділу курсу "Я досліджую світ" для 2 класу. Він містить 9 робіт у двох варіантах по 6 завдань, що мають компетентнісний зміст і слугують формувальному оцінюванню змісту кожного тематичного розділу.
НУШ Мої досягнення Оріон Я досліджую світ 2 клас Тематичні діагностувальні роботи з інтегрованого курсу до підручника Волощенко видавництва Орион можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669911896 |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2019 |
| Количество страниц | 40 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип поверхности бумаги | Полуглянцевая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Глухенька Л. Хомич К |
| Видавництво | Оріон |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Мої досягнення. Тематичні діагностувальні роботи з інтегрованого курсу «Я досліджую світ». 2 клас (до підручника Волощен |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Діагностичні роботи |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 170х240 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴


