
НУШ. Ключі до інформатики. Робочий зошит 2 клас Морзе
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-7712-69-4
- +380 (66) 292-54-64
Дорогі старші друзі другокласників, вчителі та батьки!
Ми разом з вами хочемо, щоб наші діти були успішними. Сьогодні це неможливо без навчання інформатики. Адже вона відкриває двері у високотехнологічний світ, навчає приймати рішення, програмувати дії і прогнозувати їх результати, творити й розвиватись з використанням гаджетів. Цей посібник "НУШ. Ключі до інформатики. Робочий зошит 2 клас" - ключ для таких дверей.
Можна не замислюватися, за яким підручником та за якою Типовою освітньою програмою вивчається предмет «Я досліджую освіт» у школі.
Адже завдання цього посібника -- допомогти кожній дитині впевнено, системно, послідовно, весело, з цікавістю і користю, крок за кроком робити відкриття, вивчати інформатику та будувати своє майбутнє.
Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних
закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання.
НУШ. Ключі до інформатики. Робочий зошит 2 клас Морзе видавництва Орион можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7712-69-4 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Морзе Н.В., Барна О.В., Вембер В.П |
| Видавництво | Оріон |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Дорогі старші друзі другокласників, вчителі та батьки!Ми разом з вами хочемо, щоб наші діти були успішними. Сьогодні це |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Рабочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165*215 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 95 ₴


